Dzień adaptacyjny !

SZANOWNI PAŃSTWO !

Aby maluchy dobrze czuły się w przedszkolu trzeba je odpowiednio nastawić i przygotować. Temu właśnie służy przeprowadzenie dnia adaptacyjnego, na który serdecznie zapraszamy 3-latki, które od września będą „ Myszkami”,  wraz z rodzicem  31.08.2023r. na godzinę 10.00 ( jeden rodzic do jednego dziecka). Prosimy  zabrać obuwie zmienne. Takie zajęcia mają na celu eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej . Mamy nadzieję, że dzieci bezpieczniej i odważniej stawią czoło nowej i trudnej dla nich sytuacji i z uśmiechem wkroczą w przedszkolny świat.

ZAPRASZAMY !

Prosimy na wrzesień zabezpieczyć dzieci w obuwie zmienne, worek z ubraniem na zmianę, plastikowy kubeczek nadający się do zmywarki, chusteczki mokre oraz suche.