Konkurs międzygrupowy na najsmaczniejszą i najzdrowszą sałatkę

W dniu 25 października, w ramach realizacji projektu " Zdrowy styl życia bramą do nauki", sfinansowanego ze  środków  Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego,  Rządowego Programu Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021 – 2030,zorganizowany zostanie w naszym przedszkolu międzygrupowy konkurs z nagrodami na najlepszą i najzdrowszą sałatkę owocowo – warzywną pod hasłem „Jemy zdrowo, kolorowo”.  Prosimy naszych Rodziców o dostarczanie do wychowawców poszczególnych grup swoich wypróbowanych przepisów na kolorowe i smakowite sałatki, spośród których dzieci wspólnie z nauczycielem, wybiorą jeden i według niego przygotują zdrowy poczęstunek dla komisji konkursowej, no i oczywiście dla siebie. Wszystkie zebrane przepisy zamieścimy w broszurce „Przepisy na kolorowe i zdrowe sałatki”.