NASZE SUKCESY

Konkurs literacko – plastyczny pod tytułem "Wakacyjne przygody Misia Uszatka i jego przyjaciół", adresowany do dzieci z gminnych przedszkoli, zorganizowało Przedszkole w Maszewie i deszczeńska biblioteka, przy wsparciu  Gminy Deszczno i Muzeum Lubuskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Komisja konkursowa w osobach: Pani Elżbiety Trębickiej - mieszkanki naszej gminy, Agnieszki Moskaluk z Radia Plus Gorzów i Ewy Pawlak- dyrektor Muzeum Lubuskiego w Gorzowie Wielkopolskim stanęła przed bardzo trudnym wyzwaniem wyłonienia zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe. Jednak to nasza Hania z grupy "Lisków” zajęła zaszczytne I MIEJSCE. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, które wręczał dzieciom sam Pan Wójt - Pan Paweł Tymszan. Składamy serdeczne podziękowania naszym przedszkolakom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w realizację zadań konkursowych – stworzenie opowiadania o przygodach Misia  Uszatka i wykonanie do niego ilustracji. Gratulujemy pomysłów i życzymy dalszych sukcesów.