ZAKOŃCZENIE ROKU

23 czerwca 2023r., w grupie „Jeżyków”, odbyło się zakończenie roku szkolnego. Bardzo szybko minęło nam dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć. Każde dziecko, w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas w przedszkolu, otrzymało edukacyjną zabawkę, zakupioną przez Radę Rodziców oraz dyplom i słodki upominek. Były wspólne zabawy integracyjne i taneczne, które pomagają w nawiązywaniu relacji pomiędzy dziećmi poprzez budowanie więzi w radosnej i luźnej atmosferze. Każdy „Jeżyk” pozował do zdjęcia  w  fotobudce ze swoim ulubionym kolegą lub koleżankom. Wykonaliśmy sobie również wspólne, grupowe zdjęcie pamiątkowe. Wszystkim przedszkolakom życzymy bezpiecznych oraz radosnych wakacji -  pełnych słońca, odpoczynku i wspaniałych przygód.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych milusińskich.