Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jemy zdrowo, kolorowo”

Z ogromną przyjemnością i dużą satysfakcją z tego, że zorganizowany przez nas konkurs plastyczny na plakat  „Jemy zdrowo, kolorowo” cieszył się tak dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodzin, informujemy Państwa o jego rozstrzygnięciu. To ostatnie już działanie zrealizowane w ramach  projektu " Zdrowy styl życia bramą do nauki", sfinansowanego ze  środków  Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego,  Rządowego Programu Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021 – 2030. W konkursie, którego głównym celem było promowanie zdrowego stylu odżywiania wśród naszych wychowanków  i ich rodzin napłynęły 33 prace. Oceniana była zgodność tematyki wykonanego plakatu z hasłem przewodnim konkursu, oryginalność ujęcia tematu, estetyka oraz wkład pracy własnej dziecka we wspólną realizację rodzinnego zadania. Komisja Konkursowa w składzie: dyrektor Przedszkola w Ulimiu – mgr Dorota Szulejko, psycholog – mgr Marta Nikołajewicz – Kiełpińska i nauczyciel wspomagający – mgr Anna Kalinecka, wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Zuzanna Krasowska z grupy „Misie” i Zofia Krasowska z grupy „Liski”
  II miejsce:
Natalia Iwańska z  grupy „Jeżyki”
  III miejsce:
 Aleksander Arnold z grupy „Liski”

Laureaci i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i włączyli się  w nasze działania. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych dzieci, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji.