„Liski” świętują Międzynarodowy Dzień Lisa

Nieprzypadkowo, w planie wydarzeń grupowych „Lisków” pojawiła się ta uroczystość. Dzieci i ich Rodzice chcieli bowiem uroczyście obchodzić święto postaci związanej z nazwą grupy. Tego dnia dzieci poznały zwyczaje i ciekawostki z życia lisów, wykonały portrety lisa, bawiły się w zabawy muzyczne  i ruchowe, tematycznie związane  z tym zwierzątkiem. Było malowanie buziek i pozowanie do zdjęcia grupowego z postacią lisa. Dzięki zaangażowaniu Pani Pauliny Augustowskiej, mamy naszego Leona, „Liski” mogły świętować Dzień Lisa w sposób wyjątkowy i niezwykle radosny, a to za sprawą „liskowych” baloników, które wręczyła wszystkim  dzieciom, a także  słodkiego i zarazem zdrowego poczęstunku – tortu wykonanego z ciasta marchewkowego z pięknym wizerunkiem słodkiego rudzielca. Składamy serdeczne podziękowania Pani Paulinie za wielkie serce i  zaangażowanie w życie naszej grupy.