Dzień Rodziny

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji, 24 maja  maluszki zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny  do przedszkola. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się:  piosenki, tańce oraz okolicznościowe wiersze, podkreślające wielką miłość do rodziców. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były serduszka z życzeniami wykonane przez dzieci. Było to radosne i słoneczne przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.