Wizyta u Strażaków

11 maja  przedszkolaki z grup: „Sówki” , „Liski” , „Jeżyki” oraz „ Misie” udały się z wizytą do remizy strażackiej w Ulimiu. Przedszkolaki w trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich, sprzęt, jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych. Ogromną atrakcją była możliwość lania wody czy wejścia do wozu strażackiego .Oprócz poznania tajników pracy strażaka, przedszkolaki zdobyły bardzo cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa i utrwaliły numery alarmowe do straży pożarnej. Była to bardzo ciekawa i ważna lekcja. To nasze kolejne już spotkanie ze Strażakami z OSP w  Ulimiu , którym składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania niezwykle istotnej i niebezpiecznej pracy strażaka.