Jeżyki i Sówki w Multikinie

Tego jeszcze nie było! 17 maja „Jeżyki” i „Sówki” zaraz po pierwszym śniadaniu wyruszyły autokarem do Multikina w Galerii Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim, w której gościł tego dnia Teatr Piaskowej Animacji „Febus” ze spektaklem „Kopciuszek”. Na dużym ekranie,  powstającą za pomocą światła, piasku i cienia, wspólnie obejrzeliśmy autorską interpretację ulubionej bajki wielu pokoleń. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, porwała naszych małych widzów w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni. Po zakończeniu przedstawienia, na naszych milusińskich czekała kolejna niespodzianka -  degustacja w pobliskiej kawiarence kolorowych, bardzo apetycznie wyglądających lodów. Naszym przedszkolakom bardzo spodobał się ten pomysł, bo przecież wszystkie dzieci uwielbiają jeść lody!