"Kiedy  śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i pięknych  dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Dzieci rozpoczęły świętowanie od obejrzenia teatrzyku , który wprowadził je w niesamowity świat bajek Jana Brzechwy. Na placu przedszkolnym czekał piękny dmuchany zamek. Przedszkolaki puszczały ogromne bańki , panie robiły bajkowe tatuaże . Dzieci tańczyły w rytm skocznych utworów ,świetnie się przy tym bawiąc. Po wspólnych pląsach i tańcach , przyszedł czas na niespodziankę. Z życzeniami do naszych przedszkolaków przyjechał Wójt – Pan Paweł Tymszan wraz z Zastępcą Panem Aleksandrem Szperką i Kierownikiem Promocji  Panią Danutą Janikowską, by złożyć dzieciom życzenia i wręczyć upominki.  Kolejną ogromną niespodzianką była wizyta w grupie „Lisków”  Pani Kamili Finster-Stankiewicz- właścicielki firmy Stamag Media z Brzozowca, która ufundowała piękne klocki LEGO oraz pokryła koszty zajęć organizowanych przez Bricks 4 Kidz, które odbędą się już niebawem. Za wszystkie niespodzianki serdecznie dziękujemy! Sprawiły one , że dzień ten był jeszcze piękniejszy. Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wiele radości , uśmiechu i spełnienia marzeń!