Zajęcia z klockami LEGO!

W miesiącu maju , nasza grupa wzięła udział w zabawie zorganizowanej przez Bricks 4  Kidz , gdzie do wygrania były warsztaty LEGO dla dzieci . Liczne głosy rodziców, przyjaciół, lokalnej społeczności – za co bardzo serdecznie dziękujemy- pozwoliły nam zająć II miejsce. Pogodzeni z przegraną , postanowiliśmy powalczyć następnym razem…gdy dotarła do nas fantastyczna wiadomość. Zgłosiła się osoba o ogromnym sercu i chęci pomocy naszym maluchom. Pani Kamila Finster-Stankiewicz-właścicielka firmy Stamag Media z Brzozowca, która ufundowała Liskom warsztaty ale również podarowała grupie dwa komplety klocków LEGO. Nasze starania docenił też Pan Paweł Tymszan- Wójt Gminy Deszczno , który także wręczył dzieciom piękny zestaw klocków LEGO. Cóż to była za radość ! Zajęcia, o które tak walczyliśmy odbyły się 16 czerwca. Dzieci dobrane w pary w ogromnym skupieniu i współpracy ze sobą układały modele zgodnie z instrukcją. Dbały o najmniejszy szczegół, były bardzo zaangażowane . Ogromna ilość klocków , z których mogły korzystać pobudzając wyobraźnię i kreatywność wzbudzała duże emocje. Powstały piękne budowle , które uwieczniliśmy na zdjęciach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego , że 16 czerwca uśmiech z buziaków naszych Lisków nie schodził !