Szkolne Przygody Gangu Mocniaków

Jeronimo Martins Polska SA., właściciel sieci sklepów Biedronka, ponownie angażuje się w edukacyjną inicjatywę skierowaną do dzieci, która wspiera ich rozwój i pomaga wypracować właściwe nawyki, które zaowocują w dorosłym życiu.
W odpowiedzi na rejestrację naszego przedszkola przez Panią Paulinę Gmurską do programu „Szkolne Przygody Gangu Mocniaków”, otrzymaliśmy pakiet startowy, zawierający maskotki Gangu Mocniaków, książeczki z bajkami, dzienniczki kulinarne oraz naklejki ze zdrowym jedzeniem. Program ma na celu edukację dzieci w zakresie prawidłowej i zbilansowanej diety, zgodnie z zasadami zdrowego talerza żywienia. Wprowadzenie dzieci w świat wiedzy na temat składników odżywczych oraz zapewnienie im możliwości smakowania i doświadczania, nie tylko przyczyni się do lepszego zrozumienia tego, co jedzą, ale też pomoże im dokonywać mądrych wyborów żywieniowych.