Bezpieczny Przedszkolak!

W środę 22 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Panie policjantki z Komendy Miejskiej z Gorzowa Wlkp. oraz Panie z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Tematem spotkania było przeprowadzenie zajęć na temat „Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”, utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego,  podstawowych zasad zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz o korzyści noszenia na sobie rzeczy z elementem odblaskowym.  Mieliśmy okazję również zobaczyć z bliska radiowóz policyjny, wysłuchać wydawanych dźwięków z samochodu oraz każdy przedszkolak miał możliwość wejść do pojazdu. Zostały również zorganizowane wspólne zajęcia -układanie puzzli, kolorowanie znaków drogowych, domino.  Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły podziękowania i otrzymały drobne upominki. Serdecznie dziękujemy za ciekawe przeprowadzenie zajęć dla naszych przedszkolaków oraz mamie Marty za zorganizowanie i zaangażowanie.