Z wizytą w bibliotece

Nasza pierwsza wizyta do Gminnej Biblioteki Publicznej w Deszcznie odbyła się we wtorek -28 listopada. Powitała nas Pani Dyrektor, która opowiedziała nam o „zaczarowanym świecie książek w bibliotece”. Wysłuchaliśmy bajki „Bałagan w bibliotece", braliśmy udział we wspólnych zabawach i zagadkach. Zobaczyliśmy, gdzie znajdują się przeznaczone specjalnie dla dzieci regały z książkami. Podobały się nam kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Na zakończenie wizyty mogliśmy skorzystać także z innych atrakcji znajdujących się w bibliotece, takich jak różnego typu gry towarzyskie i zręcznościowe czy ogromna tablica z kolorową kredą. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu naszych wychowanków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Zachęcamy rodziców do częstego odwiedzania z dziećmi biblioteki w Deszcznie  i wspólnego czytania bajek.