PODRÓŻE PO EUROPIE - UKRAINA

Tym razem, na trasie naszej wędrówki po Europie, pojawiła się Ukraina – nasz wschodni sąsiad. Tymek, przebrany w strój ukraińskiego kozaka i jego mama przygotowali dla nas wszystkich bardzo ciekawą prezentację tego kraju. W sposób barwny i ciekawy przekazali nam wiedzę o przyrodzie, zabytkach i kulturze Ukrainy. Nie zabrakło także tańca i zabawy przy muzyce. Pani Emilka upiekła dla dzieci sękacza, którym z wielką radością nasz Tymek poczęstował wszystkie koleżanki i kolegów. Następnie, przedszkolaki kolorowały postacie dzieci w ukraińskich strojach, a po południu wykonały flagę Ukrainy. Składamy serdeczne podziękowania Pani Emilii za wsparcie swojej pociechy w realizacji projektowego zadania i pyszny poczęstunek.