Bal Karnawałowy

Środa 23 lutego 2022r. to długo wyczekiwany dzień przez naszych przedszkolaków- Bal Karnawałowy. Wystrój sali wprowadził nasze dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać policjantów, strażaków, spider-mana, kowboja, kotka ,pirata, smoka i wielu innych. Dzieci  świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach i pląsach. Chętnie brały udział w konkursach , zabawach muzyczno-ruchowych oraz z chustą animacyjną. Nauka układów tanecznych, kolorowy pociąg, wprowadziły wszystkich w karnawałowy nastrój. Na koniec odbył się słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły czas w bajecznej atmosferze. Kolejny bal już za rok.