Otwarcie Przedszkola

Kochani! To już cztery miesiące jak nasze przedszkole służy Najmłodszym Mieszkańcom naszej gminy. W poniedziałek 13 czerwca dzieci przyjęły licznie zgromadzonych gości, którzy przybyli na oficjalne otwarcie placówki. Wszystkie nasze grupy zaprezentowały program artystyczny, który poprzedziły przemówienia wójta Pana Pawła Tymszana, wojewody Pana  Władysława Dajczaka, europoseł Pani Elżbiety Rafalskiej i lubuskiej kurator oświaty Pani Ewy Rawy. Wśród zaproszonych gości byli Radni Rady Gminy i przedstawiciele Rodziców, zastępca wójta, pani skarbnik, sekretarz urzędu, dyrektorki szkół i drugiego gminnego przedszkola w Maszewie, przedstawiciele sąsiadujących samorządów z Bogdańca i Bledzewa, wicestarosta gorzowska, wykonawca budowy, inspektor nadzoru i projektant budynku, przedstawiciele urzędu odpowiedzialni za budowę i bieżące zarządzanie inwestycją. Pragniemy poinformować, że w nowym roku szkolnym nasza placówka pod swoją opiekę przyjmie prawie 200 dzieci, przedszkolaków w 5 grupach oraz w 3 klubach dziecięcych. Cała zaś inwestycja została dofinansowana z programu Maluch Plus. Dzięki temu zyskaliśmy nowoczesny, dobrze wyposażony  obiekt wewnątrz budynku jak również dwa place zabaw, boisko o sztucznej nawierzchni.

Za przygotowania do uroczystości dziękujemy wszystkim pracownikom dydaktycznym i technicznym oraz za nadzór nad prawidłowym przebiegiem imprezy dyrektor Pani Dorocie Szulejko.