Festyn Rodzinny

Z wielką przyjemnością informujemy, że 22 czerwca w naszej placówce odbył się Festyn Rodzinny. Celem organizacji zabawy było pozyskanie środków finansowych na doposażenie bazy materialnej przedszkola i Klubu Malucha w zabawki i pomoce dydaktyczne. Na dzieci czekały nie lada atrakcje: brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, dmuchaniec, loteria fantowa czy zabawa z animatorami. Po aktywnej zabawie można było skorzystać z wypieków naszych rodziców oraz smakołyków przygotowanych przez panie kucharki min.: chłodnik ukraiński, frytki, hot-dogi, pajdę chleba czy popcorn i watę cukrową.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom oraz osobom, które  wsparły  nas rzeczowo przekazując przedmioty, które mogły nam posłużyć jako fanty do przeprowadzenia loterii podczas imprezy. Serdeczne podziękowania kierujemy także  wszystkim,  którzy pomogli nam finansowo. Dziękujemy  wszystkim, którzy korzystali z naszych atrakcji,  pomogli w zorganizowaniu festynu: obsłudze, kadrze pedagogicznej oraz Radzie Rodziców. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w rozwój naszej placówki.